Privatumo politika

LRvalstybe.lt gerbia lankytojų privatumą ir laikosi interneto etikos principų. Privati informacija, gauta iš lankytojų LRvalstybe.lt tinklalapyje, yra laikoma konfidencialia ir nėra naudojama, parduodama, nuomojama, skolinama arba kitaip atskleidžiama, jei lankytojai tam nepritarė.

Norint naudotis LRvalstybe.lt paslaugomis nereikalaujama registruotis ar pateikti asmeninės informacijos. Todėl LRvalstybe.lt renka tik neasmeninę informaciją: lankytojų IP adresus, apsilankymo datas, laikus bei kitokią naršyklės informaciją. Lankytojų parašyti komentarai, jų atsiųsti elektroniniai laiškai ir elektroninio pašto adresai renkami tik siekiant pagerinti LRvalstybe.lt lankytojų įspūdžius. Ši informacija taip pat neidentifikuoja lankytojų asmeniškai ir yra renkama bei saugojama tik siekiant apdoroti užklausas, atsakyti į klausimus ir tobulinti LRvalstybe.lt tinklalapį.

LRvalstybe.lt gali pateikti nuorodas į kitus tinklalapius formatu, leidžiančiu stebėti, ar tomis nuorodomis naudojamasi. Ši informacija naudojama turinio ir reklamos kokybei gerinti. Ši informacija renkama tik siekiant pagerinti LRvalstybe.lt lankytojų įspūdžius ir neidentifikuoja lankytojų asmeniškai.

Su lankytojais susisiekiame tik jei jie to pageidauja. Jokia LRvalstybe.lt renkama informacija nėra ir nebus perduodama trečiosioms šalims ar naudojama reklaminiais tikslais be lankytojų sutikimo.

Ši privatumo politika taikoma tik LRvalstybe.lt. Nekontroliuojame tinklalapių, kurių nuorodos pateiktos LRvalstybe.lt tinklalapyje. Šie tinklalapiai gali įdėti savo slapukus ar kitokius failus į lankytojų kompiuterius, rinkti jų duomenis ar prašyti asmeninės informacijos.

LRvalstybe.lt renkamą informaciją apdoroja tik tais tikslais, kurie aprašyti šioje privatumo politikoje. LRvalstybe.lt nerenka ir nenaudoja lankytojų informacijos kitais tikslais, nei aprašyti šioje privatumo politikoje, nebent iš anksto būtų gautas jų sutikimas.

LRvalstybe.lt su trečiosiomis šalimis dalinasi tik tam tikra sukaupta neasmenine lankytojų informacijos dalimi. Tokia informacija neidentifikuoja lankytojų asmeniškai.

LRvalstybe.lt imasi apsaugos priemonių siekdami apsaugoti duomenis nuo neįgaliotos prieigos, keitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.

LRvalstybe.lt renkamą informaciją gali pasiekti tik LRvalstybe.lt darbuotojai ir atstovai, kurie turi ją žinoti, kad galėtų valdyti, plėtoti ar tobulinti LRvalstybe.lt. Tokius asmenis saisto konfidencialumo įsipareigojimai ir jei jie pažeidžia tokius įsipareigojimus, jiems gali būti taikomos drausminės priemonės.

Ši privatumo politika gali būti keičiama. Bet kokius privatumo politikos pakeitimus skelbsime šiame puslapyje.

Jei turite klausimų dėl šios privatumo politikos, prašome susisiekti su LRvalstybe.lt atstovais.

Slapukų taisyklės

Slapukų paskirtis

Jūsų privatumas mums yra labai svarbus, todėl norime suteikti daugiau informacijos apie privatumą ir slapukų (angl. cookies) naudojimą interneto svetainėse.

Slapukas yra mažas tekstinis failiukas, siunčiamas į Jūsų naršyklę apsilankymo metu. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios itin svarbios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo adresas, asmens kodas ir pan.), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti.

Plačiau apie slapukus:

Būtinieji slapukai būtini tam, kad galėtumėte žvalgytis po interneto svetainę ir naudotis jos funkcijomis, tokiomis kaip prieiga prie saugių interneto svetainės sričių. Be šių slapukų negalėtumėte naudotis pageidaujamomis paslaugomis, pavyzdžiui, pirkimo internetu paslauga.

Veikimą gerinantys slapukai renka informaciją apie tai, kurie puslapiai lankomi dažniausiai, kiek laiko praleidžiama svetainėje, tikrinama, ar lankytojai iš tinklalapių gauna klaidų pranešimų. Šie slapukai nerenka informacijos, leidžiančios atpažinti svetainės lankytoją. Visa šių slapukų renkama informacija yra bendrojo pobūdžio apie visus lankytojus bendrai, todėl ji yra anoniminė. Ji naudojama tik svetainės veiklai pagerinti.

Funkcijų slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų lytis, kalba ar narių paieškos filtrai) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas.

Tiksliniai arba reklaminiai slapukai slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitiktų jūsų interesus. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų įvertinti reklaminės kampanijos efektyvumą.

Kaip pašalinti slapuką? 
Daugelis naršyklių nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite naršyklėje slapukus išjungti, bet tuomet galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios būtinos, kad interneto svetainė tinkamai veiktų. Jeigu jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje www.aboutcookies.org, kur rasite išsamios informacijos, kaip išjungti slapukus naršyklėje, ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra jūsų kompiuteryje. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją.

Internetinėje svetainėje www.lrvalstybe.lt naudojami šie „Google Analytics“ slapukai:

Tipas: Analitinis 
Slapuko pavadinimas: _ga;
Paskirtis: Įvertinti vartotojo apsilankymo tikslus, parengti ataskaitas apie tinklalapio aktyvumą svetainių operatoriams ir pagerinti kliento patirtį besilankant svetainėje.
Domenas: www.lrvalstybe.lt
Galiojimo terminas: 1 metai

Tipas: Analitinis
Slapuko pavadinimas: _gat;
Paskirtis: Kontroliuoti interneto tinklalapyje atlikti užklausų skaičiui.
Domenas: www.lrvalstybe.lt
Galiojimo terminas: 10 minučių

Tipas: Analitinis
Slapuko pavadinimas: _gid;
Paskirtis: Stebėjimo tikslais, siekiant atskirti naudotojus.
Domenas: www.lrvalstybe.lt
Galiojimo terminas: 24 valandos

Kiti slapukai: 1P_JAR, CONSENT, PHPSESSID, __cfduid

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.