Ketvirtadienis, rugpjūčio 11 d.

ODONTOLOGIJA JUMS, UAB

ODONTOLOGIJA JUMS, UAB
ODONTOLOGIJA JUMS, UAB
Dantų šalinimas atiekamas tuomet, kai danties sugydyti nebegalima (pvz.: didelis aplinkinių danties audinių pažeidimas ir dantis yra labai paslankus) ar yra likusios senos dantų šaknys, netinkamos protezavimui.
Įmonės kodas 304819391
Įmonės adresas Šiaurės pr. 8A, 49220 Kaunas
Telefonas (37) 456666
Telefonas (686) 33577
Vadovas/direktorius Dominykas Šinkūnas
ODONTOLOGIJA JUMS, UAB

Burnos higiena


Burnos higiena yra reikalinga tam, jog nuo dantų būtų pašalintos apnašos, kuriose gausu bakterijų. Bakterijos, gaudamos maisto, t.y. cukraus, išskiria rūgštis, kurios lemia dantų ligų atsiradimą, tokių kaip kariesas, periodonto ligos. Šios procedūros metu pašalinamas minkštas ir kietas (dantų akmenys) apnašas, dantys nupoliruojami. Svarbu atkreipti dėmesį, jog išvalomos vietos, kurių pacientas dažniausiai pats nepasiekia. Tai yra tarpdančiai, dantenų "kišenės", protezuoti dantys, ypač "po tiltais". Rekomenduojama higieną atlikti kartą per metus, o esant indikacijoms ir dažniau.


Terapinis dantų gydymas


Terapinio gydymo metu atliekama:


● Dantų karieso (ėduonies) gydymas, plombavimas;

● Dantų šaknų jautrumo gydymas;

● Nekokybiškų plombų keitimas;

● Nuskilusių dantų atstatymas.


Dantų kariesas - tai viena iš labiausiai paplitusių ligų. Apnašose esančios rūgštys sąveikauja su danties audiniais, pasiekia danties emalį, sukeldamos jo demineralizaciją, palaipsniui formuojasi danties pažeidimas.

 
 
 
Raktažodžiai: Odontologija jums, Odontologija jums UAB, Odontologija jums UAB įmonė, Odontologija jums UAB firma, Odontologija jums ... Žiūrėti daugiau
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.