Seniūnų sueiga

Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Į. kodas 188605295
Telefonas (8 5) 2396060, Faksas (8 5) 2396289
El. paštas priim@lrs.lt
Lietuvos Respublikos Seimas

Rima Baškienė

Narė

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396654
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Rima.Baskiene@lrs.lt

Irena Degutienė

Narė

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396651
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Irena.Degutiene@lrs.lt

Eugenijus Gentvilas

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396311
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt

Jonas Jarutis

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396673
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Jonas.Jarutis@lrs.lt

Vytautas Kamblevičius

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396441
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Vytautas.Kamblevicius@lrs.lt

Ramūnas Karbauskis

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396102
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Ramunas.Karbauskis@lrs.lt

Gediminas Kirkilas

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396609
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Gediminas.Kirkilas@lrs.lt

Gabrielius Landsbergis

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396721
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Gabrielius.Landsbergis@lrs.lt

Jonas Liesys

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396623
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Jonas.Liesys@lrs.lt

Bronislovas Matelis

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396679
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Bronislovas.Matelis@lrs.lt

Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė

Narė

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396657
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Radvile.Morkunaite@lrs.lt

Arvydas Nekrošius

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396678
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Arvydas.Nekrosius@lrs.lt

Aušrinė Norkienė

Narė

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396956
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Ausrine.Norkiene@lrs.lt

Andrius Palionis

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396612
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Andrius.Palionis@lrs.lt

Viktoras Pranckietis

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396001
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Viktoras.Pranckietis@lrs.lt

Jurgis Razma

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396693
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Jurgis.Razma@lrs.lt

Viktoras Rinkevičius

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396979
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Viktoras.Rinkevicius@lrs.lt

Julius Sabatauskas

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396697
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Julius.Sabatauskas@lrs.lt

Irena Šiaulienė

Narė

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396717
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Irena.Siauliene@lrs.lt

Agnė Širinskienė

Narė

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396683
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Agne.Sirinskiene@lrs.lt

Rita Tamašunienė

Narė

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396706
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Rita.Tamasuniene@lrs.lt

Remigijus Žemaitaitis

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396972
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Remigijus.Zemaitaitis@lrs.lt

Viktorija Čmilytė-Nielsen

Seimo opozicijos lyderė

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396347
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Viktorija.Cmilyte@lrs.lt
Naujienos
„Tele2“ jau priima išankstinius „Samsung Galaxy S20“ flagmanų užsakymus ir dalija dovanas „Tele2“ jau priima išankstinius „Samsung Galaxy S20“ flagmanų užsakymus ir dalija dovanas
2020-02-12
Po San Franciske ką tik įvykusio „Samsung Galaxy S20“ serijos flagmanų pristatymo, telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ jau prii...
Naujiena testas "belekas" Naujiena testas "belekas"
2019-05-31

Jeigu naudingiausią finalo žaidėją reikėtų rinkti daba...

„Etex“ atidaro finansų ir apskaitos centrą Vilniuje „Etex“ atidaro finansų ir apskaitos centrą Vilniuje
2019-05-29
Belgijos statybinių medžiagų grupė „Etex“ paskelbė atidaranti verslo paslaugų centrą Vilniuje. Naujasis filialas įdarbins fin...
Ginčai dėl avarijos aplinkybių – kada kalti abu vairuotojai? Ginčai dėl avarijos aplinkybių – kada kalti abu vairuotojai?
2019-05-29
Kone kasdien šalies keliuose fiksuojama eismo įvykių, kai vienas konkretus jo kaltininkas nėra aiškus. Kaip teigia draudimo b...
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.